Deva Partisi Haberleri

Deva Partisi Haberleri

DEVA Partisinden ELMİYAD’da Ziyaret

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve yönetim kurulu üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneğini ziyaret etti. 

Elazığ'da Milletvekili Aday Adaylığını Açıklayan İsimler

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Elazığ’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan ve milletvekili aday adaylığı kamuoyunda konuşulan isimler şöyle:

Milletvekili Aday Adaylığı Kamuoyunda Konuşulan İsimler

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde Elazığ’dan milletvekili aday adaylığını açıklayan ve kamuoyunda milletvekili aday adayı olacağı konuşulan isimler şöyle:

Şahin: Partimize ve Genel Başkanımıza Büyük Bir Güven ve İlgi Var

Deva Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Şahin, memleketi Elazığ’da birtakım ziyaretlerde bulundu.

Seçimler Yaklaştı, Kimlerin İsmi Ön Planda

Milletvekili Genel Seçimlerine 8 ay kala yurt genelinde olduğu gibi Elazığ’da da siyaset hareketlendi. Seçim yaklaştıkça siyasi partilerin ziyaret programlarında yoğunluk yaşanıyor. 

DEVA Partisi Kovancılar İlçe Başkanı istifa etti

DEVA Partisi Kovancılar İlçe Başkanı Adem Sağır, görevinden istifa etti.

Başkan Işıkver'den Kılıçdaroğlu ve Babacan'a sert mesaj

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın Elazığ'a olan özel ilgisi, siyasette yeni bir tartışma konusu yarattı. MHP İl Başkanı Semih Işıkver, sosyal medyadan paylaşım yaparak, Kılıçdaroğlu ve Babacan'a 'Elazığ’a olan bu özel alakanızın sebebi nedir?' diye sordu.

DEVA Partisi, Büyük Çarşı esnafını ziyaret etti

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal ve beraberindeki partililer, Büyük Çarşı esnafını ziyaret etti.

Kangal: Sağlık siteminde, meslek grubu ayırmadan adaletli bir düzenleme yapılmalı

DEVA Partisi Elazığ İl Balkanı Av. Mehmet Kangal, sağlık sistemindeki eksiklikler ve sağlık çalışanlarının hakları konusunda açıklamalarda bulundu.

Cebeloğlu: Gençlik ikbal arayışında

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Elazığ Merkez İlçe Gençlik Politikaları Başkanı M. Burak CEBELOĞLU gençlik ve gençliğin sorunlarına daire açıklamalarda bulundu.

DEVA Partisi'nden ELİYGAD'a ziyaret

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği'ni (ELİYGAD) ziyaret etti. 

DEVA Partisi İl Yönetimi Sahada

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, il ve merkez ilçe yönetimi, 24 Ocak depreminde en çok hasar görün mahallelerden biri olan Abdullah Paşa mahallesini ziyaret etti.

DEVA Partisinden İsrail'e Tepki: Bütün dünya bu gerçeği görmeli 

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Mehmet Kangal, İsrail'in Filistin halkına yönelik saldırılarını kınadı.

Yeni Başkan'dan İlk Açıklama

Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığına atanan Av. Mehmet Kangal, basın açıklaması yaparak, partilerinin ve teşkilatlarının hedeflerini anlattı.

Dağhan: Teşkilat içinde kalkışmaya maruz kaldık

Deva Partisi İl Başkanlığından istifa eden Murat Dağhan, bugün düzenlediği basın toplantısında istifa gerekçesini kamuoyuna açıkladı. 

DEVA Partisi İl Başkanlığına Kangal Atandı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanlığına Av. Mehmet Kangal atandı.

İstifa Kararının Perde Arkası Aralandı

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulundan bazı isimlerin istifa kararı siyaset gündemine bomba gibi düştü. 

Son dakika... DEVA Partisi İl başkanı ve yönetimi istifa ediyor

Son dakika bilgisine göre, DEVA Partisi Elazığ İl başkanı Murat Dağhan ve 30 kişilik yönetim kurulu üyeleri yarın topluca istifa edecek...

DEVA Partisi'nin davet mesajı meraklandırdı

Deva Partisi Elazığ İl Başkanlığından basına servis edilen davet mesajı meraklandırdı. 

Dağhan: Sağlık Çalışanlarımıza Minnettarız

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan ve yönetim kurulu üyeleri, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, sağlık çalışanlarının gününü kutladı. 

Dağhan: TOKİ mevcut kuraları iptal etmelidir

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Elazığ İl  Başkanı Murat Dağhan, 4 Bin 700 konutun karma kura sistemiyle hak  sahiplerine verilmesine tepki gösterdi.