Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Milletvekili Açıkkapı: Bu Şehrin Güzel İnsanlarına Layık Olmaya Çalışıyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, Elazığ'da ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Meclise verilen arada gerek başkent Ankara'da , gerekse Elazığ'da temaslarını sürdüren ve Elazığ'ın sorun ve taleplerine çözüm arama gayretiyle büyük takdir toplayan Açıkkapı, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Gazi Caddesi'nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

Başkan Çelik: AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı Durmaksızın Çalıştı

AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz bir yıllık sürede gerçekleştirdiği çalışmaları Türkiye Yüzyılı’nda Dur Durak Demeden Çalıştık temasında bir video ile paylaştı.

Milletvekili Açıkkapı'dan gençlere müjdeli haber

AK Parti Elazığ Milletvekili , TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Ejder Açıkkapı, deprem bölgesindeki gençlerle başlayacak pilot proje ile evlenecek gençlere faizsiz kredi imkanı sağlanacağını söyledi.

Milletvekili Nazırlı: İtfaiyeciliğin meslek grubu haline gelme konusu gündemimizde

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı İtfaiye Haftası dolayısıyla Elazığ İtfaiyesini ziyaret etti.

Yıldırım: Tüm seçim bölgelerinde iddialıyız

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde tüm seçim bölgelerinde iddialı olduklarını söyledi.

Milletvekili Nazırlı, Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu toplantısına katıldı

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın da aralarında bulunduğu Türk Heyeti, NATO Parlementer Asemblesi'nin Almanya'da düzenlediği 'Demokrasi ve Güvenlik ile Bilim ve Teknoloji Komisyonu' toplantısına katıldı.

Başkan Şerifoğulları, Hizmetlerini Anlatacak

2019 Yerel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Belediye Başkanı seçilen Şahin Şerifoğulları, hizmet dönemi içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri ve projeleri, tanıtım programı ile Elazığ kamuoyu ile paylaşacak. 

Milletvekili Keleş, ELÇEMDER Üyeleriyle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Erol Keleş, Elazığ Çemişgezekliler Derneği’nin üyeleri ile bir araya geldi. ELÇEMDER Başkanı Gürkan Öztürk, Milletvekili Erol Pertek Çemişgezek Köprüsü’nün bir an önce yapılması istedi.

Milletvekili Nazırlı, Kantin ve Büfeci Esnafını Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ’daki ziyaretleri kapsamında kantin ve büfe işletmecileri ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi.

Milletvekili Keleş, Muhtarlarla Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Muhtarlar Dayanışma Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Milletvekili Nazırlı, Vatandaşlar İle Temaslarını Sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ’da Belediye Otobüsü ile seyahat ederek vatandaşlar ile sohbet etti.

Başkan Şerifoğulları, Mahalle Gezilerini Sürdürüyor

Gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Sanayi Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş’in de eşlik ettiği Başkan Şerifoğulları, Mahalle Muhtarı Adem Susalan’ı da ziyaret etti.

AK Parti Heyeti Korucu Köyünde Muhtarlarla Buluştu

Elazığ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısının bu defaki durağı korucu köyü oldu. Toplantıda köy muhtarları ile bir araya gelinerek sorun ve talepler dinlendi.

Milletvekili Prof. Dr. Keleş’ten Başkan Macit’e Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Ak Hazar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Özer Macit’i ziyaret etti.

Yıldırım: Sadece seçim döneminde değil, her dönem sahadayız

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, sadece seçim dönemlerinde değil her dönem sahada olduklarını belirterek, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması ve sorunlarının giderilmesi noktasında AK Kadrolarla birlikte yoğun bir şekilde çalıştıklarını vurguladı. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Nazırlı ilçe temaslarına devam ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Maden ilçesini ziyaret eden Nazırlı, ilçeye Maden İlçe minibüsleriyle giden Nazırlı halkın samimi ve sıcak davranışlarıyla karşılandı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Işık Yolu Köyü’nde Muhtarlar İle İstişare Toplantısı Yaptı

Elazığ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının Muhtar Buluşmaları toplantıları Işık Yolu köyünde yapıldı.

Milletvekili Nazırlı, Muhtarlarla Ankara’da Buluştu

Elazığ Muhtarları Dernek ve Federasyon Başkanları, AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı’yı Ankara’da makamında ziyaret etti.

Muhtar Buluşmaları, Şeyhhacı Köyü’nde Devam Etti

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği Muhtar Buluşmaları’nın 5’incisi, Şeyhhacı Köyü’nde devam etti.

AK Parti İl Başkanı Yıldırım: Köylerimizin cazibe merkezi olması için tüm çalışmalar yapılıyor

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti iktidarları döneminde Elazığ köylerinin alt yapı, üst yapı ve diğer alanlarda ciddi bir değişim ve dönüşüm yaşadığını belirterek, 'Köylerimizin cazibe merkezi olması için yapılan çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.' dedi.

Başkan Yıldırım’dan Bakan Kacır’a Teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 2023 Şehir Buluşmaları programına katılmak üzere Elazığ’a gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’a Elazığ’a verdiği önem ve açıkladığı müjdelerden ötürü teşekkür etti.

Bakan Kacır Elazığ'da

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Elazığ'a geldi.

Milletvekili Keleş, Çatalçeşme Mahalle Sakinleriyle Buluştu

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr.  Erol Keleş, Çatalçeşme Mahalle Sakinleri ile bir araya gelerek, sorun ve talepleri dinledi.

Milletvekili Nazırlı, Elazığ Muhtarlar Federasyonu İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Elazığ Muhtarlar Federasyonu üyeleriyle istişarelerde bulundu.

Milletvekili Nazırlı’dan Yeni Yatırımlar Açıklaması

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, bakanlıklarda ve ilgili kurumlarda gerçekleştirdikleri girişimler sonucunda Elazığ’a yapılacak yeni yatırım ve hizmetlerle bilgi verdi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Hal Köyü’nde Muhtarlarla Bir Araya Geldi

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği muhtar buluşmaları programı Hal Köyü’nde devam etti. Milletvekillerinin de katıldığı program da muhtarlarla istişarelerde bulunuldu.

Başkan Çınar: ASKON’dan Elazığ’a Yatırım Konusunda Söz Aldık

ASKON ELAZIĞ Şube başkanı Abdullah Çınar, Ak Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Askon Genel Başkanı Orhan Aydın, Askon Elazığ Genel Sekreteri Ertuğrul Baysak ve beraberindeki heyetle birlikte Askon genel merkezinde iş dünyası temsilcileri ile ‘Elazığ’da Yatırım Ortamı’ konulu bir görüşme gerçekleştirdi.

Milletvekili Nazırlı, Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı yürütmüş olduğu 'Elazığ için nöbetteyim' programı kapsamında nöbet yeri olan Karakoçan ilçesine Karakoçan Halk Minibüsü ile vatandaşlarla birlikte seyehat etti.

AK Parti'de 6 İlçe Başkanlığına Yeni Atama Yapıldı

Elazığ AK Parti İlçe teşkilatlarında gidilen değişiklikte 6 ilçe başkanlığına yeni isimler atandı.

Milletvekili Nazırlı’nın Temasları Sürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ’daki temaslarına devam ediyor.