Ak Parti Haberleri
SON DAKİKA

Ak Parti Haberleri

Gençlik Kolları Başkanlığına Atama Yapıldı

AK Parti Palu İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Gıyas Erberk atandı. 2018'den Beri Teşkilatında Gururla Görev Aldığım AK PARTİ Ailesinden bugün itibari ile şahsıma layık görülen AK Parti Palu Gençlik Kolları Başkanlığı'na Seçilmiş Bulunmaktayım. Çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda Rabbim bizleri Aziz Milletimize, Palu gençliğine mahcup eylemesin.” dedi.

Milletvekilleri Açıkkapı ve Nazırlı'dan Maden Kazasıyla İlgili Ortak Açıklama

AK Parti Elazığ Milletvekilli Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Palu ilçesinde önceki gün meydana gelen maden göcüğü olayına ilişkin TBMM'de basın mensuplarını bilgilendirdi.

Milletvekili Nazırlı, Tarihi Caminin Restorasyonu İçin Girişimlerde Bulundu

AK Parti Elazığ milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ Merkez Aksaray mahallesindeki tescilli tarihi Saray Camii’nin yeniden ayağa kaldırılması için girişimlerde bulundu.

Milletvekili Açıkkapı: KOOPDES Programı ile Genç ve Engelli Kooperatiflerine Hibe Verilecek

AK Parti Elazığ Milletvekili, TBMM Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Ejder Açıkkapı, KOOPDES programı ile kadınlara verilen hibe desteklerinin engelli ve gençleri de kapsayacağı şekilde genişletileceğini duyurdu.

Pertek Köprüsü İçin İlk Adım Atıldı

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı, Pertek Köprüsü Proje İhalesinin imzalandığını duyurdu.

Milletvekili Nazırlı'ya Palu’da Yoğun İlgi

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, seçim çalışmaları kapsamında Palu ilçesini ziyaret etti.

Milletvekili Keleş, Medikal Sektörünün Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’da hizmet veren Medikal Sektörünün temsilcileri ile bir araya geldi. 

Milletvekili Açıkkapı: Turistik Seferler Elazığ'ımıza Can Suyu Olacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, Elazığ'ın ticareti ve turizmine değer katacak yeni gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı.

Arıcak Gençlik Kolları Başkanı İstifa Etti

AK Parti Arıcak Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Dalmızrak ve Yönetim Kurulu istifa etti.

Şahin Başkana Kim Ne Dedi?

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları ile vatandaşlar arasında geçen diyaloglar dikkatle takip ediliyor. Vatandaşların Başkan Şerifoğulları'na yönelik sarfettiği ifadeler büyük dikkat çekiyor.

AK Parti'nin Elazığ Meclis Üyesi Adayları Belli Oldu

AK Parti’nin Elazığ Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Merkez ilçe İl Genel Meclis Üyesi Adayları belli oldu.

Başkan Şerifoğulları, 'Elazığ Seninle Gurur Duyuyor' Sloganlarıyla Karşılandı

31 Mart Yerel Seçimleri için saha çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, Kültür Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinleri tarafından, Şahinler yüksek uçar, Elazığ seninle gurur duyuyor, Büyük Başkan gibi sloganlar, pankartlar ve sevgi gösterileriyle karşılandı.

Milletvekili Nazırlı, Beldelerde Coşkuyla Karşılandı

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı Yazıkonak ve Yurtbaşı'nda büyük bir coşkuyla karşılandı.

Başkan Şerifoğulları: Yine, Yeniden; Hazırız, Kararlıyız

Yerel seçim çalışmaları için ilk günden itibaren sahada yoğun temposuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ile birlikte CHP Heyetini, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nda ağırladı. CHP Elazığ Milletvekili Erol, Elazığ’a yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Şerifoğulları’na teşekkür ederek, başarılar diledi.

Şerifoğulları: Yatırımlarımız, Elazığlıların teveccühleri ile yeni dönemde de artarak devam edecek

Kurum, STK, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, 5 yıllık görev süresinde Elazığ’a aşkla hizmet ettiklerini ifade ederek, mahalle ayrımı gözetmeden şehrin her bir köşesine kazandırdıkları yatırımların, Elazığlıların teveccühleri ile yeni dönemde de artarak devam edeceğini vurguladı.

Son dakika... AK Parti’de Meclis Üyeleri Bugün Belli Oluyor

Son dakika bilgisine göre, AK Parti Elazığ İl Başkanlığında bu akşam yapılacak toplantıda il genel meclis üyeleri ve belediye meclis üyeleri belirlenecek.

Başkan Şerifoğulları, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkan Adayı Şahin Şerifoğulları, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında kurum ve STK ziyaretlerine devam ediyor, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi’nde Elazığ Seninle Gurur Duyuyor Sloganlarıyla Karşılandı

Elazığ Belediye Başkanı ve AK Parti Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti Elazığ Milletvekili Ejder Açıkkapı, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Teşkilat mensupları ile birlikte Doğukent Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri Başkan Şerifoğulları’nı, sevgi gösterileri ve 'Elazığ seninle gurur duyuyor.' sloganlarıyla karşıladı.

AK Parti'den Kopuşlar Sürüyor

Elazığ'da belediye başkan adayları listelerinin açıklamasıyla birlikte AK Parti'de hareketli bir siyasi süreç yaşanıyor.

Milletvekili Nazırlı’nın Hareketi Büyük Tepki Topladı

AK Parti Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısında sahneye çıkan Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın elini sıkmaması büyük tepki topladı.

AK Parti'de bir istifa daha!

AK Parti'de yerel seçimler öncesi istifalar yaşanmaya başladı. Baskil ilçe başkanı Fuat Çetin'in ardından Akçakiraz belde başkanı Abdulselim Beyazıtlı da görevinden istifa etti.

AK Parti Baskil İlçe Başkanı İstifa Etti

AK Parti Baskil İlçe Başkanı Fuat Çetin, ilçe belediye başkan adayı belirleme sürecinde kendilerinden görüş alınmadığı gerekçesiyle görevinden istifa ettiğini duyurdu. 

Milletvekili Keleş, Elazığ'daki Sağlık Yatırımlarıyla İlgili Açıklamalarda Bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’daki sağlık yatırımları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

AK Parti Elazığ İlçe Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerindeki Elazığ İlçe Belediye Başkan Adayları belli oldu.

AK Parti’nin Elazığ Belde Belediye Başkan Adayları Belli Oldu

AK Parti’nin Elazığ Belde Belediye Başkan Adayları belli oldu

Yerel Basın Umduğunu Bulamadı!

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın bugün düzenlediği basın toplantısına İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarının açıklanacağı ümidiyle katılan basın mensupları eli boş döndü. 

AK Parti’de Yürütme Kurulu Üyeleri Belli Oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında yürütme kurulu üyeleri (başkan yardımcıları) belirlendi.

Cumhur İttifakından Elazığ Turizmi İçin Tarihi Adım

Cumhur İttifakı Elazığ Milletvekilleri  Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Semih Işıkver ile Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ MHP İl Başkanı Yunus Bal, TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Ufuk Yalçın, TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük, Müdür Yardımcıları F.Şinasi Kazancıoğlu ve Turgay Gökdemir’i ziyaret etti.

Sağlık Bakanlığı Elazığ'da 145 Personel Alacak

AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş Elazığ’da sağlık ve işçi personeli olmak üzere toplamda 145 personelin alınacağını duyurdu. Atamalar merkezi alım ile Sağlık Bakanlığı tarafından KPSS puan sıralamasına göre yapılacak.

Milletvekili Nazırlı Saha Çalışmalarına Devam Ediyor

AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, yürütmüş olduğu #Elazığiçinnöbetteyim programı kapsamında Doğukent Mahallesindeydi.