Kurban Bayramı nedeniyle Elazığ’a gelen Elazığlı Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası ev sahipliğinde düzenlenen bayramlaşma ve istişare toplantısına katıldı.

Düzenlenen bayramlaşma ve istişare toplantısına Munzur Üniversitesi Rektörü Prof. Kenan Peker, Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, esnaf odası başkanları, bazı kamu kurum müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

Düzenledikleri toplantıyı geleneksel hale getirmek istediklerini belirten Karaman Valisi Elazığlı Tuncay Akkoyun, Kurban Bayramında Elazığ'da hemşerilerimizle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Akkoyun; “Görev yaptığımız her yerde Elazığlı olmaktan büyük onur duyuyoruz ve bunu da her ortamda ifade ediyoruz, bu şehrin bir evladı olarak hemşerilerimize her zaman gönlümüz ve kapımız sonuna kadar açıktır. Kurban Bayramının şehrimize bütün hemşerilerimize hayırlar getirmesini diliyorum, tüm hemşerilerimizin kurban bayramını tebrik ediyorum. Rabbim sağlıkla sıhhatle huzurla nice bayramlar nasip eylesin inşallah” dedi.

Toplantıya ev sahipliği yapan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş yaptığı açıklamada; “Sayın valimizin geçmişte olduğu gibi Elazığ'ın sorunları ile dertlenen bir bürokrat kimliği taşıması bizim için son derece önemlidir. Her Ankara’ya gittiğimizde sorunlarımızı çözme noktası mücadelesine bizzat şahitlik etmişizdir. Sayın valimize istişare toplantımızdan bahsettiğimde büyük bir zevkle katılacağını söyledi. Son derece verimli geçen istişare toplantımızı belirli periyotlarla sürdürmeyi planlıyoruz. İstişare toplantımızın Elazığ’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.