Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, Sağlık Çalışanlarını Ağırladı

Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi, Sağlık Çalışanlarını Ağırladı

Kültür Park'ta düzenlenen programa Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın eşi Arzu Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Tuğba Demirkıran, Emniyet Müdürü Celal Sel’in eşi Neşe Sel, Fırat Üniversitesi Rektörü Dr. Fahrettin Göktaş’ın eşi Hülya Göktaş, Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gamze Kırkıl, Fırat Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Doç. Dr. Tuba Talo Yıldırım, Fethi Sekin Şehir Hastanesi Başhekim Yardımcıları Uzm.Dr. Nevsun Pıhtılı Taş, Uzm. Dr. Arzu Barut Parmaksız, Medikal Park Genel Müdür Yardımcısı Suna Önder, geçirdiği Kovid19 sonucu yaşamını yitiren Dr. Orhan Özdiller’in eşi  Şükran Özdiller ve bayan sağlık çalışanları katıldı. 


Elazığ Belediyesi Kadın Meclisi Başkanı Tuğba Demirkıran vatandaşların en iyi sağlık hizmetini alabilmeleri adına var güçleriyle hizmet sunan sağlık çalışanlarına teşekkür ederek, “Özellikle yaşadığımız bu pandemi sürecinde vatandaşlarımızın en iyi sağlık hizmetini alabilmeleri için gece gündüz demeden çalışan doktorlarımızın ve tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Bu süreçte ailelerini, çocuklarını bırakarak hizmet sunan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.” dedi. Demirkıran, “Her zaman Kadın Meclisimize destek sağlayan ve 14 Mart  Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlediğimiz bu organizasyonda da yanımızda olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Program sonunda Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın eşi Arzu Şerifoğulları, kadın sağlık çalışanlarına çiçek takdiminde bulunarak, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.