Vereceğimiz görselde hamsterlar arasında gizlenen bir patates var. Bu gizli patatesi 10 saniye içerisinde bulmaya çalışacaksınız. Görsel zekanıza ve beyin gücünüze güveniyorsanız sizi testimize alalım.

10 SANİYEDE GİZLİ PATATESİ BUL!

Çoğu insanın çözemediği bu görsel zeka testi, IQ seviyenizi de ölçmenizi sağlayacaktır. Beyninizi zorlayacak bu testte, 10 saniye içinde gizli patatesi bulmaya çalışacaksınız. Eğer 10 saniye ya da daha kısa sürede bulursanız, görsel zekanızın yanı sıra dikkat sorununuz da yok demektir.

FARELERİN ARASINDA GİZLENEN PATATESİ BULMAYA ÇALIŞIN

İşte yüksek IQ dikkat testimiz. Gördüğünüz gibi hamsterlar arasında kendini gizleyen bir patates var. Ama onu bulmak hiç de kolay olmayacak çünkü bunun için sadece 10 saniyeniz var. Eğer saatinizi ayarladıysanız testimize başlayabilirsiniz.

TESTİN CEVABINI VERİYORUZ...

Görsele dikkatli baktığınızda hamsterların hemen hemen hepsi aynı renkte, yani patatesin rengine yakın. Bu sizi yanıltmak için ilk detay. Diğer bir detay ise bazı hamsterlara eklenmiş renkli detaylar. Bu da ikinci yanıltıcı durum. Eğer bunları fark ettiyseniz, renkten yola çıkarak patatesi bulmuş olmalısınız.