Başkan Şerifoğulları Elazığ'a Altın Çağını Yaşattı

Türkiye'nin en genç ve dinamik Belediye Başkanlarından biri olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 4,5 yıllık hizmet döneminde Elazığ'a kazandırdığı projelerle kente adeta altın çağını yaşattı.

PAYLAŞ

HABER: VEDAT YETİK

Türkiye’nin en genç ve dinamik Belediye Başkanlarından biri olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 4,5 yıllık hizmet döneminde Elazığ’a kazandırdığı projelerle kente adeta altın çağını yaşattı. Seçim döneminde söz verdiği 11 başlıkta 100 projeyi tamamlayarak Elazığ’ın hizmetine sunan Başkan Şerifoğulları vatandaşların büyük takdirini topladı. 

HAYAL EDİLEMEYENLERİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRDÜ
Elazığ Belediye Başkanlığı görevine başladığı günden itibaren dinamik, çalışkan ve mütevazi karakterinden taviz vermeyen Başkan Şahin Şerifoğulları, görev süresi boyunca kentte hayal edilemeyen projelerin gerçekleşmesi için büyük çaba harcadı. Mücadelesinin sonucunda Elazığ’a büyük hizmetler ve projeler kazandıran Başkan Şerifoğulları, Elazığ halkıyla birlikte güzel hizmetler yapmanın mutluluğunu ve sevincini yaşadı. 

YER ALTI OTOPARKLARI
Başkan Şerifoğulları’nın 100 projesi arasında Elazığ’ın önünü açan ve kente ışık tutan bir çok vizyon proje yer alıyor. Bu projelerden biri de yer altı otoparklarıydı. 
Elazığ’ın en büyük sorunlarından biri olan otopark sıkıntısı nedeniyle kent merkezinde trafik adeta bir çile haline gelmişti. Kaldırımların park haline geldiği kentte kangrenleşen otopark sorunu Başkan Şerifoğulları’nın mega projeleriyle çözüldü. 

Şehrin otopark ihtiyacını karşılamaya yönelik bir yatırım olarak hayata geçirilen Cumhuriyet Meydanı Yer Altı Otoparkı kısa sürede tamamlanarak hizmete sunuldu. Toplamda 22.000 metrekare kapalı alanda inşa edilen otopark  940 araç kapasiteye sahip. 
Şehir kimliğine değer kazandıracak bir diğer yer altı otoparkı ise 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Yer Altı Otoparkı. Proje kapsamında, toplam 7.000 metrekare kapalı alana sahip iki katlı 224 araç kapasiteli yer altı otoparkı inşa edilerek hizmete açıldı.  

ELAZIĞ’DA CADDE VE SOKAKLAR RAHAT BİR NEFES ALDI
Her iki otoparkın hizmete girmesiyle Elazığ şehir merkezinde cadde ve sokaklar rahat bir nefes aldı. 
Başkan Şerifoğulları’nın şehrin kanayan yarasına neşter vurmasıyla kentte otopark sorunu çözüldü, trafik çilesi sona erdi. Park yeri arama zahmetinden kurtulan sürücüler araçlarını uygun fiyata park edecek otoparklara kavuştu.  

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR
Elazığ’a kazandırılan modern teknoloji ile donatılan yer altı otoparkları vatandaşların büyük ilgisini gördü. Yapılan otoparklardan çok memnun olduklarını belirten vatandaşlar şehir merkezinde otopark sorununun artık kalmadığını ifade ederek, bu hizmetlerinden ötürü Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.  

“ŞEHİN BEYİ YENİ PROJLERLE TEKRAR BAŞKAN OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ”
Yılmaz Özdemir isimli vatandaş yaptığı açıklamada,“Otopark şehrimizin en büyük ihtiyaçlarından biriydi. Bu tür projelerin hayata geçirilmesinden oldukça memnunuz ve devamını bekliyoruz. Sağ olsun Başkanımız da bu konuda ciddi çalışmalar yaptı. Belediye başkanımız vizyoner ve ufku geniş bir insan. Başkanımıza önümüzdeki dönemde de başarılar diliyorum.” Dedi. 

Mustafa Kaya isimli vatandaş ise yaptığı değerlendirmede, “Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, şehrin ihtiyaçlarını, sorun ve çözüm yollarını çok iyi biliyor. Başkanımız Şehrin ihtiyaçlarını 4,5 yılda çözdü. Bunun için Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Şehrimizin daha bir çok hizmete ihtiyacı var. Bu ihtiyaçların da Şahin Başkanımızla daha hızlı bir şekilde çözüleceğine inanıyoruz. Başkanımıza görevinde başarılar diliyoruz. Şahin Beyi önümüzdeki dönem de başkan olarak görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN