Başkan Akbaba, Yeni Mesleğini Açıkladı

Önümüzdeki dönem için başkanlığa aday olmayarak görevini devredecek olan Karakoçan Belediye Başkanı yeni mesleğini açıkladı.

PAYLAŞ

HABER: VEDAT YETİK

Siyasete mizah katarak gönülleri fetheden Karakoçan Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, önümüzdeki dönem için başkanlığa aday olmayarak görevini devredecek. 

5 Yıllık görev süresi içerisinde ilçeye önemli hizmetler kazandıran Başkan Akbaba, bir siyasetçiden öte, bir gönül insanı olarak daha çok dikkat çekti. 

Sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkatleri üzerine çeken Ayhan Akbaba, samimi ve gerçekçi duygularını kamuoyu ile paylaşmaktan çekinmedi. Akbaba’nın bu duruşu büyük takdir ve beğeni topladı. 

Mizahi yönüyle de sempati toplayan Başkan Akbaba, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak başkanlık sonrası ne iş yapacağını kamuoyuna duyurdu.

Başkan Akbaba, ilçede bir düğün salonunda seslendirdiği bir şarkıyı sosyal medya hesabından paylaşarak, bu sektörde iddialı olduğunu kaydetti. 
Sesinin iyi olduğunu ifade eden Akbaba, bundan böyle sahne alarak müzik dünyasına atılacağını belirtti. 

Akbaba, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Başkanlık sonrası ne mi yapacam. Güzel sesim ve sahne performansımla müzik dünyası beni bekliyor.” 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN