Bazen şans, iki tarafın sadece birlikte geleceklerini etkileyen bir konuda hemfikir olmasıyla ortaya çıkar. Diğer zamanlarda ise şans, bu ilişkide güvende ve emniyette olduğumuzu bilmekle ilgilidir. Güvenlik, birçok insanın düşündüğünden daha derin anlamlar taşır; çünkü bazıları için geleceğin belirli olduğunu ve endişelenecek bir şey olmadığını ifade eder. Bu ideal bir durum olsa da, çoğumuz sevdiğimiz kişiyle şanslı ve mutlu bir geleceğe sahip olma fikrini seviyoruz.

Boğa burcu, zaman zaman inatçılık veya tembellikle ilişkilendirilse de, bu Boğa özelliklerinin bizim lehimize çalıştığı anlar vardır. Ay Boğa burcuna girdiğinde, konfor alanlarımızdan çıkma konusunda isteksiz oluruz. Bazı burçlar için bu dönem, kendilerini güvende hissetmek adına özellikle şanslı hissettikleri bir zamandır.

1. BOĞA (20 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa, şu anda içinde bulunduğunuz ilişki hakkında her zamankinden daha iyi hissediyorsunuz ve Ay burcunuzdayken, bu durum evde olma hissi veriyor. Aşk söz konusu olduğunda büyük dramalara veya aşırı hareketlere ihtiyaç duymazsınız; aslında tamamen güvende hissetmek istersiniz. Risk alma günleriniz, en azından aşk açısından, sona ermiş görünüyor ve bugün hissettiğiniz şey, sizin ve eşinizin zaferle bağlı olduğudur. Bu, arzuladığınız ve şanstan da öte, umut verici bir his.

Arkadaşlarınız bile sizin ve eşinizin uyumunu fark ediyor, bu yüzden bugün biri size, "Vay canına, birlikte mükemmelsiniz!" derse şaşırmayın. Gerçekten de öylesiniz. Siz akıllı, sabırlı ve dengeli bir Boğasınız ve aşk sizin kaderiniz.

2. BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün partnerinizden hoş bir sürpriz alacaksınız, çünkü özellikle komik bir ruh halindeler. Evde işler ağır ve stresli görünse de, ihtiyacınız olan şey hafiflikti. Durum ağırlaştığında, gerginleşirsiniz ve artık endişelenmeye hazır değilsiniz.

Huzur, sessizlik, kahkaha ve neşe istiyorsunuz ve Ay Boğa'dayken ikiniz de birbirinizin yanında oldukça rahat hissediyorsunuz. Sanki biri, değişime yer açabilmeniz için ağır olanı kapatmanıza izin veren bir düğmeye bastı. Ortaklığınızın sonsuza kadar sürmesini istiyorsunuz ve bu, ikinizin de bu çabaya katılması gerektiği anlamına geliyor. İkinizin de en çok sevdiği şey, Ay'ın Boğa'da getirdiği neşe, kahkaha ve her şeye daha hafif bir yaklaşımdır.

3. BALIK (19 şubat - 20 mart)

Partnerinizle kalıcı bir birliktelik fikrini tartıştığınıza göre, şimdi onlarla birlikte geçirilecek bir gelecek fikriyle karşı karşıyasınız. Bu sizi biraz gergin hissettiriyor mu? Evet, ama bu yatırım yapmaya değer bir meydan okuma. Eşinize güveniyorsunuz ve bu zor bir durum, özellikle Ay Boğa burcundayken, ancak bu geçiş, doğuştan gelen korkularımızı ve güvensizliklerimizi alıp, olayları farklı bir perspektiften görmemizi sağlar. Boğa enerjisi, ikinizi barış ve güvenlik içinde bir araya getirmek için çalışır. İkiniz de romantik mutluluk için birbirinizde mükemmel bir fırsat gördüğünüzden, bu dengeyi bozmak istemiyorsunuz.