Alın şeklinizin kişilik özelliklerinizle bağlantılı olduğu ortaya çıktı. İşte alın şeklinize göre karakter özelliklerinizi ortaya çıkaran kişilik testi...

Geniş Alın Kişilik Özellikleri

Geniş alna sahip kişiler genellikle çok yönlü, düzenli ve iyi tavsiyelerde bulunabilen bireylerdir. Hayata dengeli bir yaklaşımla yaklaşırlar. Zeki ve akıllıdırlar. Üstlendikleri her çabada başarılı olmalarını sağlayan üstün düşünme ve analitik yeteneklere sahiptirler. Kendilerinden ve yeteneklerinden oldukça memnundurlar. Yalnızlık onları rahatsız etmez ve hızlı öğrenirler. Sorumluluk almaktan keyif alırlar. Açık fikirli ve fırsatlara açıktırlar. Yeni yolları gözlemlemeyi ve keşfetmeyi severler. Genellikle başarılı iş insanları, ünlüler ve telif hakkı sahipleri geniş alına sahip olurlar. Yüz okumada geniş alın bolluk göstergesi olarak kabul edilir. İyi bir sosyal hayatın tadını çıkarırlar. Ufak tefek şeyler için gürültü çıkarmasalar da bazen öfkelerini aniden dışarı vurabilirler.

Temel kişilik özellikleri: Çok görevli, organize, tavsiye vermede iyi, dengede yaşayan, bilge, çok yetenekli, iyi analitik yetenekler, kendinden memnun, hızlı öğrenen, açık fikirli, sosyal kelebek.

Dar Alın Kişilik Özellikleri

Dar alna sahip kişiler, genellikle kendi şirketlerinden en çok keyif alan bireylerdir. Eşsiz ve nadir bir kişiliğe sahiptirler. Kalplerini dinlerler, kafalarını değil. Duygularını takip ederler ve olumsuzlukların kendilerine dokunmasına izin vermezler. Moral yükseltmek için yapıcı projelere hemen başlarlar. İncinme korkusundan dolayı çok yakın ilişkilere girmekten kaçınırlar. Kendi arkadaşlıklarından hoşlansalar da, empatik ve başkalarına yardım etmeyi severler. Dünyaya iyilik yaymak için hiçbir fırsatı kaçırmazlar. Nazik doğaları bazen insanların cömertliklerinden yararlanmasına neden olabilir. Dikkat ve sevgiye doğal olarak maruz kalsalar da ilgi odağı olmayı sevmezler. Hayatlarını kendi kuralları ve değerlerine göre yaşarlar. Toplum normlarına uymayan, son derece mutlu ve kendileriyle gurur duyan bireylerdir. Şükran içinde yaşarlar.

Temel kişilik özellikleri: Kendi arkadaşlığını sever, eşsiz ve nadir, kibar, başkalarına yardım etmekten hoşlanır, olumsuzluklardan uzak durur, cömert, hayatı kuralları ve değerleri ile yaşar.

Kavisli Alın Kişilik Özellikleri

Kavisli alna sahip bireyler neşeli, uyumlu ve arkadaş canlısı bir kişiliğe sahiptir. İnsanların hayatlarını aydınlatan bir tarzları vardır ve kolayca arkadaşlık kurarlar. Sıcak ve pozitif bir aura yayarlar. Ne söyleyeceğini ve ne zaman söyleyeceğini çok iyi bilirler. Son derece iyimserdirler ve insanları hayallerine ulaşmaları için teşvik etmede iyidirler. Mutluluğu ve pozitif enerjiyi çeken bireylerdir. Zarif bir duruş sergilerler ve zor durumlarla başa çıkmada sakindirler. Sabırlı ve hızlı zekalıdırlar. Ancak zor bir durumla karşılaştıklarında kalplerini başlarının üzerinde tutmayı tercih ederler.

Temel kişilik özellikleri: Uysal, güler yüzlü, arkadaş edinmede iyi, çok iyimser, mutluluğu ve pozitif enerjiyi çeken, sakin, hızlı zekalı, sabırlı, kalbini baştan çıkaran.

M-Şekilli Alın Kişilik Özellikleri

M şeklinde alna sahip bireyler sanatsal ve çok yönlüdür. Kendilerini ifade etmeye yer açan ortamlardan hoşlanırlar. Geleneksel ve modern, duygusal ve rasyonel arasında denge kurabilirler. Her iki dünyanın da en iyisini bir araya getirebilirler. Hayalperesttirler ve yaptıkları her şeyde zarif olmayı severler. Yaratıcıdırlar ve yaptıkları şeylere ayrıcalık katarlar. Genellikle sakin ve sabırlıdırlar, ancak bazen öfkelerini kaybedebilirler. İyi olan şey, bağışlayıcı olmalarıdır. Kin tutmazlar. Bir şeyler yolunda gitmezse, zarafetlerini korur ve yollarına devam ederler. Sevdiklerine karşı aşırı koruyucudurlar. Sanatsal becerileri ve hayal güçleri, her şeyi sıfırdan inşa etmelerine yardımcı olur. Küçük detayları fark ederler. Teknoloji sektöründe çalışıyorlarsa, benzersiz içgörüler ve fikirler ortaya çıkarırlar.

Temel kişilik özellikleri: Sanatsal, çok yönlü, yaratıcı, zarif, sakin, bağışlayıcı, aşırı koruyucu, bir şeyleri sıfırdan inşa etmede yetenekli.